اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

چهارشنبه
چهارشنبه 29 خرداد 1398
22 خرداد 1398 22 خرداد 1398
14:01 14:01

اعتراف رسمی عربستان به هدف قرار گرفتن فرودگاه «ابها» حکومت سعودی رسما به هدف قرار گرفتن فرودگاه «ابها» در عملیات موشکی تلافی‌جویانه ارتش و کمیته‌های مردمی یمن اعتراف کرد. 20 ثانیه پیش

اعتراف رسمی عربستان به هدف قرار گرفتن فرودگاه «ابها»

- اخبار بین الملل -

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم ، حکومت سعودی به حمله موشکی امروز ارتش و کمیته‌های مردمی یمن به فرودگاه بین المللی ابهاء اعتراف کرد.

سرهنگ ترکی المالکی سخنگوی رسمی جنگ افروزان با عنوان  ادعایی ائتلاف عربی حمایت از مشروعیت در یمن امروز چهارشنبه به هدف قرارگرفتن فرودگاه ابها اعتراف کرد.

پاسخ یمنی‌ها به تجاوزات مستمر سعودی‌ها؛ حمله موشکی به فرودگاه «ابها» در عربستان

این سخنگو در بیانیه‌ای که خبرگزاری رسمی سعودی منتشر کرد، در تلاش برای مظلوم‌نمایی مدعی شد که حمله تروریستی علیه فرودگاه ابها به زخمی شدن 26 نفر منجر شده که همگی غیرنظامی هستند. این در حالی است که رژیم سعودی از چهار سال پیش با حمایت آمریکا و رژیم صهیونیستی و با مشارکت رژیم امارات، یمن را آماج حملات هوایی، زمینی و دریایی خود قرار داده که تاکنون هزاران نفر شهید، ده‌ها هزار نفر زخمی، و میلیون‌ها نفر آواره شده و علاوه بر آن به سبب محاصره همه جانبه این کشور، میلیون‌ها نفر در معرض گرسنگی هستند، روزانه چندین کودک به خاطر گرسنگی جان خود را از دست می‌دهند و در زمینه بهداشتی و پزشکی هم، یمن با یک فاجعه بزرگ انسانی روبرو است.

انتهای پیام/

دیدگاه خود را بنویسید

icon news