اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

چهارشنبه
چهارشنبه 29 خرداد 1398
20 خرداد 1398 20 خرداد 1398
17:00 17:00

برگزاری یک نشست امنیتی در قدس

نخست وزیر رژیم صهیونیستی اظهار کرد: نشست امنیتی با حضور آمریکا و روسیه در قدس برگزار می‌شود.

نتانیاهو

به گزارش سلام نو، بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد که اسرائیل، آمریکا و روسیه ژوئن پیش رو یک نشست امنیتی سه‌جانبه در شهر قدس برگزار خواهند کرد.

وی افزود: در روزهای پایانی ماه آتی میلادی برای اولین بار یک نشست امنیتی سه‌جانبه با آمریکا و روسیه در قدس برگزار خواهیم کرد و در این نشست به بررسی چالش‌های امنیتی مشترک خواهیم پرداخت.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه گفت که از دونالد ترامپ و ولادیمیر پوتین، روسای جمهوری آمریکا و روسیه خواسته تا به منظور بررسی چالش‌های امنیتی در خاورمیانه یک کمیته مشترک اسرائیلی ـ آمریکایی ـ روسی در اراضی اشغالی تشکیل شود.

نتانیاهو در ادامه با انتقاد از آویگدور لیبرمن، وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی و رئیس حزب "اسرائیل خانه ما"، درباره شکست تلاش‌ها برای تشکیل کابینه خود گفت: علی‌رغم تمایل اکثریت قریب به اتفاق شهروندان برای تشکیل دولت راستگرا به رهبری من و دستیابی به توافقات ائتلافی میان 60 عضو کنست (پارلمان اسرائیل)، یک شخص یعنی آویگدور لیبرمن تصمیم به تحمیل وعده‌های خود به رأی دهنده‌گان و براندازی مجدد یک دولت راستگرا گرفت.

وی افزود: این دومین باری است که لیبرمن طی هشت ماه اخیر برای براندازی دولت راستگرا تلاش می‌کند و اگر یک صندلی بیشتر به دست می‌آوردیم، دولت را بدون باج‌خواهی‌های لیبرمن تشکیل می‌دادیم./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

ترس نتانیاهو از افشای میزان اموالش

نخست وزیر رژیم صهیونیستی با اعلام میزان دارایی‌های خود مخالفت کرد.

نتانیاهو: خروج آمریکا از مورد حمایت ما قرار دارد

نخست وزیر اسرائیل گفت: قاطعانه از سیاست آمریکا علیه ایران حمایت می‌کنیم.

هک شدن تلفن همراه خانواده نتانیاهو توسط ایرانی‌ها

یک رسانه عربی ادعا کرده است که تلفن همراه خانواده نخست وزیر رژیم صهیونیستی توسط هکرها...

ادعای جدید نتانیاهو

نخست وزیر رزیم صهیونیستی مدعی توافق با پوتین علیه ایران شد.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news